Facebook
Twitter
Woensdag 2018-09-19
Oproep aan onze leden


Nieuwe regelgeving rond GDPR zetten ons ertoe aan om nieuwe profielfotos te verzamelen van onze leden. Tot op heden werd op de lidkaart gewerkt met de foto die van de EID-kaart werd gehaald. Dit mag niet meer. Vandaar de oproep aan leden VSF om voor 31 oktober 2018 een profielfoto te bezorgen aan het algemeen secretariaat (per mail via: info@vsf-snooker.be of per post: Zuiderlaan 13 9000 Gent). Let op! Een foto genomen met een smartphone, fototoestel, en dit liefst op een lichte/effe achtergrond volstaat.
 
 
 
 
Welkom op de website van de Vlaamse SnookerFederatie vzw.
Algemeen
Extra
Contacteer ons
Vlaamse SnookerFederatie VZW
Zuiderlaan 13
9000 Gent (BE)
info@vsf-snooker.be
© 2012-2024 Vlaamse SnookerFederatie VZW | Privacy
Produced by NetQue: E-Business Solutions